Holiday list 2073 (विदा हुने दिन तथा पर्वहरू)

Publish Date: 2016-04-09

 आम्दा नेपाल

वि.सं. २०७३ सालमा विदाहुने दिन/पर्व हरूको सुची
 
आम्दा नेपाल अन्तरगतका कार्यालयहरूमा वि.सं. २०७३ सालमा निम्न दिन/पर्वहरूमा विदा हुनेछ । निम्न दिन/पर्वको अतिरिक्त, नेपाल सरकारले घोषणा गर्ने राष्ट्रिय शोकमा आम्दा नेपाल अन्तरगत समेत स्वतः शोक विदा हुनेछ । तल उल्लेख बाहेक अन्य कुनै पनि पर्व वा दिनमा आम्दा नेपाल अन्तरगत सञ्चालित कार्यालयहरूमा बिदा हुने छैन ।
 
क्र.सं. विदा हुने दिन/पर्वको नाम मिति Date
नयाँ वर्ष २०७३।०१।०१ Wednesday, April 13, 2016
रामनवमी २०७३।०१।०३ Friday, April 15, 2016
विश्व मजदूर दिवस २०७३।०१।१९ Sunday, May 1, 2016
बुद्ध जयन्ती २०७३।०२।०८ Saturday, May 21, 2016
गणतन्त्र दिवस २०७३।०२।१५ Saturday, May 28, 2016
रक्षा वन्धन २०७३।०५।०२ Thursday, August 18, 2016
हरितालिका तीज (महिला कर्मचारीको लागि मात्र) २०७३।०५।१९ Sunday, September 4, 2016
संविधान दिवस २०७३।०६।०३ Monday, September 19, 2016
घटस्थापना २०७३।०६।१५ Saturday, October 1, 2016
१० फूलपाति २०७३।०६।२२ Saturday, October 8, 2016
११ महाअष्टमी २०७३।०६।२३ Sunday, October 9, 2016
१२ महानवमी २०७३।०६।२४ Monday, October 10, 2016
१३ बिजयादशमी २०७३।०६।२५ Tuesday, October 11, 2016
१४ एकादशी २०७३।०६।२६ Wednesday, October 12, 2016
१५ द्वादशी २०७३।०६।२७ Thursday, October 13, 2016
१६ लक्ष्मीपूजा २०७३।०७।१४ Sunday, October 30, 2016
१७ गोवर्धन पूजा २०७३।०७।१५ Monday, October 31, 2016
१८ भाईटिका २०७३।०७।१६ Tuesday, November 1, 2016
१९ छठ पर्व २०७३।०७।२१ Sunday, November 6, 2016
२० माघी पर्व २०७३।१०।०१ Saturday, January 14, 2017
२१ शहिद दिवस २०७३।१०।१६ Sunday, January 29, 2017
२२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र दिवस २०७३।११।०७ Saturday, March 18, 2017
२३ महाशिवरात्री २०७३।११।१३ Friday, March 24, 2017
२४ नारी दिवस २०७३।११।२५ Wednesday, March 8, 2017
२५ फागूपूर्णिमा (तराई जिल्ला वाहेक) २०७३।११।२९ Sunday, March 12, 2017
२६ फागूपूर्णिमा (तराई जिल्ला मात्र) २०७३।११।३० Monday, March 13, 2017
२७ रामनवमी २०७३।१२।२३ Wednesday, April 5, 2017
 
 

Latest News

पूर्वाञ्चल भ्रमणका केही भलकहरू

पूर्वाञ्चल  भ्रमणका केही भलकहरू

अाम्दा र्इन्टरनेशनलका अध्यक्षकाे पूर्वाञ्चल भ्रमण

मिति विषय कार्यक्रम     २०७४।०३।२८     आम्दा अस्पताल, दमकमा सञ्चालित कार्यक्रमहरूको अवलोकन आम्दा…

२२सौ समुहको Mid-Level Practicum (MLP) तालीम उद्द्घाटन

पश्चिमाञ्चल क्षेत्रीय स्वास्थ्य निर्देशानलय, पोखराको आर्थिक र आम्दा अस्पताल, दमकको प्राविधिक सहयोगमा ६६ दिनको २२सौ…

अान्तरिक व्यवस्थापन समितिको बैठक

आम्दा नेपाल सिद्धार्थ बाल तथा महिला अस्पताल, बुटवलका कार्यकारी निर्देशक, श्री डा. बिनोद कुमार परिाजुलीज्यूको…

Strategic Business Planning Workshop

Strategic Business Planing Workshop AMDA Nepal organised 3-days strategic Business Planning Workshop/Training for it higher level…

Rural Ultrasound तालीम उद्दघाटन

राष्ट्रिय स्वास्थ्य तालीम केन्द्र, टेकुको आर्थिक र आम्दा अस्पताल, दमकको प्राविधिक सहयोगमा २१ दिनको पांचौ समुहको…

Mid-Level Practicum (MLP) तालीम सम्पन्न

आम्दा अस्पताल, दमकमा मिति २०७३।१२।२१ गते देखि सञ्चालन भएको २१सौ व्याजको ७७ दिनकाे मिड लेवल…

बिस्तारित ल्याब सेवा सुचारू

आम्दा नेपाल सिद्धार्थ बाल तथा महिला अस्पताल अन्तर्गत Indoor Service अन्तर्गत सेवा लिने सेवाग्राहीहरूलार्इ छिटो…

१ दिने निशूल्क स्वास्थ्य शिविर सञ्चालन

जिल्ला जनस्वास्थ कार्यालय भद्रपुर, स्वास्थ्य चौकी तोपगाछी र सशक्तिकरण महिला उपभोक्ता समिति, तोपगाछीको सयुक्त आयोजना…

३९साै समुहको एस.वि.ए. तालीम उद्घाटन

आम्दा अस्पताल, दमक र राष्ट्रिय स्वास्थ्य तालीम केन्द्र काठमाडौको साझेदारीमा ३९साै ब्याचको २ महिने एस.वि.ए.…